معرفی شرکت بروجن خودرو

 شرکت بروجن خودرو (سهامي خاص ) در تاريخ 24/2/1385 با شماره ثبت 1442 در شهرستان بروجن تاسيس گرديد و هدف آن طراحي و توليد و مونتاژ انواع خودروهاي عمومي و سواري و انواع خودرو با کاربرد خاص و توليد قطعات مربوطه ، ايجاد تعميرگاههاي مجاز ، خدمات بعد از فروش در سراسر کشور ، انجام کليه امور بازرگاني در رابطه با اهداف شرکت ، اخذ نمايندگي از شرکتهاي خارجي و داخلي و يا اعطاي نمايندگي به شرکتهاي خارجي و داخلي مطابق قوانين جمهوري اسلامي ايران در رابطه با اهداف شرکت ، دريافت تسهيلات بانکي داخلي و خارجي ، گشايش اعتبارات لازم و شرکت در بورس ميباشد.

شرکت بروجن خودرو در شهرک صنعتي بروجن ودر استان چهارمحال و بختياري در مرکز کشور جمهوري اسلامي ايران واقع شده که فاصله اي معادل نود کيلومتراز اصفهان دارد و در مجاورت سي کيلومتري مجتمع فولاد مبارکه قرار گرفته است . بروجن چهار راه ارتباطي استانهاي اصفهان ، خوزستان ، کهکيلويه و بوير احمد و فارس با استان چهارمحال وبختياري ميباشد.

انگيزه تاسيس شرکت بروجن خودرو
صنعت خودرو کشور ما طي چند سال اخير با رفع نقصانهايي مانند پائين بودن ميزان کيفيت توليد و بالا بودن قيمت و آلايندگي با مشارکت و بهره گيري از تجارب و تکنولوژي شرکتهاي خارجي قدمهاي اوليه را در راه شکوفائي اين صنعت برداشته است و براي رسيدن به خودکفايي صنعتي در زمينه توليد خودرو و رفع نيازهاي کشور و صادرات به بازارهاي هدف هنوز راه طولاني در پيش دارد. لذا به منظورکمک به خودکفايي و رفع نيازهاي بخش حمل و نقل مسافري و بار و از آن مهمتر به منظور توسعه استان و ايجاد اشتغال پايدار و ايجاد زمينه هاي شکوفايي فرزندان اين مرز و بوم ، شرکت بروجن خودرو تاسيس شد و پس از طي مراحل کارشناسي و تائيد وزارت صنايع و معادن ، در تاريخ 8/8/1385 جواز تاسيس شرکت بروجن خودرو توسط سازمان صنايع و معادن استان چهارمحال بختياري صادر گرديد .

شما اینجا هستید: Home معرفی شرکت